У Львові запроваджують проект «Гостинні львів’яни»

Громадські активісти і туроператори запрошують активних та товариських жителів міста Львова та околиць до участі в проекті «Гостинні львів’яни». Проект має на меті розвиток туризму в місті, покращення дружніх стосунків між людьми з різних куточків України та світу, обмін звичаями та знайомство з традиціями галицької гостинності. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Суть проекту полягає у тому, що гості міста зможуть зупинитися безпосередньо в домівках городян.

 

Координатори проекту наголошують, що такий вид відпочинку є доволі безпечним, адже туроператори-організатори беруть на себе певні зобов’язання як перед гостями, так і перед господарями житла.

 

Галина Малець, начальник управління туризму Львівської ради зазначила: «Ми завжди з приємністю підтримуємо інноваційні проекти, які націлені на  розвиток індустрії гостинності в місті, а також є чудовим інструментом знайомства з традиціями та звичаями львівської гостинності».

 

Такий вид відпочинку є дуже поширеним у світі. Для прикладу, за даними Міжнародної асоціації туризму, в Італії є більше 10 тис. приватних осель, які щорічно приймають 1,8 млн. осіб зокрема у  Тоскані, передмісті Флоренції, островах Ельба, Сицилія, Сардинія, Калабрія; у Великобританії понад 1200 осель (Йоркшир Дейлз. Ріпон, Скарборо, Вітбі), у Іспанії (Ла-Ріоха, Галісія, Астурія)послугами приватних осель щорічно користуються 1,2 млн. осіб.

 

Варто зазначити, що аби приймати гостей, оселя має відповідати певним критеріям:

– оселя має бути охайною та чистою;

– вигоди повинні знаходитись в оселі;

– має бути чиста постіль та набір рушників;

– гості мають проживати окремо від господарів у ізольованій кімнаті;

– можливість оселі приймати не менше як двох осіб;

– наявність кухні або окремої кімнати для проведення вечерь та сніданків;

– господарі мають готувати для гостей вечері та сніданки за попередньою домовленістю.

 

Учасники проекту, які пройдуть відбір і чиї оселі відповідатимуть критеріям для прийому гостей, матимуть можливість безкоштовно пройти навчання та поїхати переймати досвід в кращі садиби зеленого туризму Закарпатської та Івано-Франківської областей.

 

Організатори проекту: Туроператор «ВІДВІДАЙ» та Львівська міська громадська організація «ПІДКОВА». Проект відбувається за підтримки управління туризму Львівської міської ради.

 

Охочих взяти участь у проекті  «Гостинні львів’яни», просять звертатись:

Юрій Михаць (093)-636-66-91, (098)-357-76-05  jurkomyhats@gmail.comКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ