У Львові затвердили план зонування Личаківського району

Рада затвердила містобудівну документацію «План зонування території Львова Том І. Частина 6. Зонування Личаківського району», розроблену Державним інститутом проектування міст «Містопроект». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Межі Личаківського району міста проходять магістральними вулицями Хмельницького, Зеленою, Вашингтона. На сході він межує з територією Лисиничівської та Сорока-Львівської сільських рад, на півночі – із територією Малехівської сільської ради. На території району розташовані такі об’єкти природно-заповідного фонду та рекреації як парк «Знесіння», парк «Погулянка» та, пропонований до включення в межі міста, Винниківський лісопарк. Територія району в проектних межах затвердженого генплану міста становить 3757,8 га (з Винниківським лісопарком), населення – 85,3 тис. мешканців.

 

Як зазначено в ухвалі, план зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їхньої ландшафтної організації. Для міста затвердження цього плану – надзвичайно важливе, адже є своєрідною збіркою правил забудови міста із встановленням відповідних режимів забудови. За їх відсутності можливий правовий хаос у цій сфері міського господарства. Окрім того, відповідно законодавства, у разі відсутності зонінгу території, забороняється передача для містобудівних потреб земельних ділянок державної/комунальної власності у власність чи користування осіб. Як додав міський голова Львова Андрій Садовий, у зв’язку з цим, десятки підприємств впродовж року не могли оформити територію для своєї діяльності.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ