У Львові зібралася творча молодь з України та Італії

Сьогодні у Львові 19-тий раз зібралася творча молодь з 22 областей України та Італії, дипломанти Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», які разом зі своїми науковими керівниками впродовж року досліджували і науково обгрунтовували минуле і сучасне нашої держави, аналізували і шукали шляхи вирішення проблем економічного, соціального та гуманітарного профілю. У Ратуші відбувся круглий стіл. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

177 наукових, дослідницьких та творчих робіт оцінювали члени конкурсної комісії в 16 номінаціях. Окремо виділені 20 конкурсних робіт в номінацію «Франкіана», присвячені 160-річному ювілею Івана Франка.

 

«Перлину конкурсу» вибороло 27 учасників, І місце – 42, ІІ місце – 39, ІІІ місце – 33. Особливе місце посіли роботи, присвячені Митрополиту Андрею Шептицькому, Йосифу Сліпому, Героям сьогодення, які захищають рідну землю, видатним жінкам України, проблемам здоров’я нації, екології, авторитету держави на міжнародному рівні.

 

Цікавлять молодь проблеми реформи освіти, працевлаштування, рівень оплати праці, захист українця, його конституційних прав і свобод. Вдало зроблено паралелі між минулим і сучасним.

 

Нагородження наукових керівників конкурсу та членів конкурсної комісії за багаторічну участь і творчу співпрацю у всеукраїнській громадській організації «Союз українок» відбудеться завтра об 11:00 у Великій сесійній залі (202 каб.)КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ