У Львові змінили процедуру демонтажу літніх майданчиків

Львівська міська рада змінила процедуру демонтажу літніх майданчиків. Ці функції переклали на КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомляє «Вголос».

 

Депутати внесли зміни до ухвали від 05.03.2009 року №2452 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності». Йдеться про демонтаж літніх майданчиків, які власники не розібрали до 1 листопада, і ті, зовнішній вигляд яких не відповідає затвердженому паспорту.

 

Як повідомила керівник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, раніше районна адміністрація виносила розпорядження про усунення порушень, якщо впродовж місяця власник літнього майданчика добровільно не виконував розпорядження, районна адміністрація зверталася до суду. Судовий процес затягувався здебільшого на 4 місяці.

 

Згідно зі змінами, демонтаж літніх майданчиків переклали  на КП «Адміністративно-технічне управління», яке отримало право без рішення суду, на підставі відповідного акту, складеного комісією, демонтувати майданчик. Якщо впродовж місяця власник літнього майданчика не усунув порушень, то складають відповідний акт про добровільний демонтаж майданчика в 7-денний термін. Якщо власник літнього майданчика проігнорує вимоги, то його мають право примусово демонтувати. Після 1 листопада примусовому демонтажу підлягатимуть усі літні майданчики.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0