У Львові зросте квартплата

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 31.05.2011 № 561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку». За словами Ірини Маруняк, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, коригування тарифів відбулося в частині заробітної плати., повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Пропонуємо внести зміни до рішення виконавчого комітету від 31.05.2011 № 561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку», в частині зміни розміру мінімальної заробітної плати.

 

У діючому тарифі передбачена мінімальна зарплата 3200 грн. У зв’язку із прийняттям Закону «Про державний бюджет України», мінімальна заробітна плата з 1 січня 2018 року становить 3723 грн. Тому у цій частині відбувається корекція тарифу.

 

Оголошення про зміни подано в пресу. Зауважень немає. Пропонується ввести в дію новий тариф з 1 березня», – розповіла Ірина Маруняк.

 

За її словами, тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Львові формується індивідуально по кожному будинку, тому розмір оплати за 1 м2 зросте мінімально від на 0,13 грн, максимально на 0,43 грн.

 

«Ми зробили аналіз, як зміниться тариф на квартплату в одно-, дво- і трикімнатній квартирі. Якщо взяти однокімнатну квартиру в Галицькому районі, то ціна зросте на 6,85 грн. Якщо це двокімнатна квартира – ціна зросте в середньому до 20 грн. Якщо говорити про трикімнатну квартиру – ціна зросте більше як 20 грн», – додала Ірина Маруняк.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ