У мерії відбулась екуменічна молитва за мир і єдність християн

Сьогодні, 28 вересня, у мерії відбулась екуменічна молитва за мир і єдність християн за участю представників різних конфесій міста у межах 9-того Екуменічного соціального тижня «Міграція: виклик для України». Опісля відбулось його урочисте відкриття. До спільної молитви та вітальних слів з нагоди відкриття Тижня долучився і капелан міської ради о. Павло Дроздяк. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Насправді Львів – це є цей майданчик, де ми зуміли об’єднати, де ми зуміли чути і бачити одне одного, і саме в контексті соціального служіння християнські церкви нашого міста реалізують своє покликання.

І місто, і церкви долучилися до теми цього соціального тижня – теми мігрантів, бо пригадуємо події, які Україна у недавньому часі переживала, пригадуємо усіх вимушених переселенців, пригадуємо усі наради, які відбувалися з ієрархами нашого міста, щоби гідно могли прийняти кожну християнську родину, щоби вона могла відчути по-справжньому цей братерський дух любові, дух любові нашого міста.

Тому дуже важливо, будучи тут, у стінах міської ради, разом молитися, незалежно від віросповідання, разом просити Господа Бога, щоб благословив працю наших рук, і щоб рішення, які приймаються тут, служили на користь людям.

Ми також організували цікавий проект – Екуменічна каплиця, яка є відкритою абсолютно для всіх, щоб у ній мали можливість побути у тиші чи належно провести певний захід.

Коли говоримо про екуменізм –  говоримо про спілкування. Тому чудовим проектом, який зародився під час спілкування із церквами нашого міста, проектом, який висвітлюючи діяльність церков, дає можливість спілкування – став релігійно-інформаційний проект «Духовна велич Львова»», – зазначив капелан міської ради о. Павло Дроздяк.

Нагадаємо, Екуменічний соціальний тиждень «Міграція: виклик для України» стартує сьогодні і триватиме до 2 жовтня включно. Традиційно представники різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ та люди доброї волі зберуться, щоб поділитися досвідом та напрацювати способи вирішення соціальних проблем.

Довідка

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

ЕСТ в Україні належить до міжнародного об’єднання Європейських соціальних тижнів Ініціатива Християн для Європи (ІХЕ). З 2008 року з ініціативи  Інституту екуменічних студій УКУ, за підтримки Українського католицького університету (УКУ), Національного університету «Львівська політехніка», Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Православної,  Греко-Католицької,  Римо-Католицької та Протестантської Церков розпочато проведення Екуменічних соціальних тижнів в Україні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ