У межах проекту «Ми – Львів’яни» у Львові збирають кошти на лікування мисткині

У межах проекту «Ми – Львів’яни» у Львові триває благодійний аукціон, під час якого збирають кошти на лікування онкологічного захворювання старшого викладача кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв п. Софії Бурак. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Зокрема, 15 вересня у Галереї «Пори року» (вул. Вірменська 28) відкрили виставку-ярмарку, яка триватиме до 28 вересня включно. Опісля, завтра, 29 вересня, відбудеться виставка-аукціон за участю мистецького та бізнес середовища міста у кав’ярні «Світ Кави» (пл. Ринок, 30), де роботи митців будуть виставлені на продаж.

Для лікування онкологічного захворювання жінці потрібно близько 50 000 грн. За словами Нодара Каралашвілі, керівника ГО «Легіон патріотів Галичина», до організації звернулось керівництво Львівської національної академії мистецтв з проханням допомогти у проведенні благодійного ярмарку. Якщо вдасться зібрати більше 50 тис. грн., то залишок витратять на закупівлю найнеобхідніших речей для українських військових, а також чергового проекту «Знання. Мир. Любов», що зорієнтований на дітей з прифронтової зони.

«Софія неодноразово допомагала людям, тому тепер ми повинні допомогти їй. Уже зібрано понад 18 тис. грн.  Ми повинні допомагати один одному, вся Україна повинна брати приклад зі Львова, бо на Сході волонтерів найбільше саме із Західної України», – зазначив Нодар Каралашвілі. Як розповіла Таміла Печенюк, завідувач кафедри художнього текстилю ЛНАМ, вартість мистецьких робіт знижено на половину, але не слід забувати, що продаж відбуватиметься у форматі аукціону.

Нагадаємо, головним гаслом проекту «Ми львів’яни» є переконання «Львів’яни у біді не залишають». У межах проекту передбачається допомога не лише вимушеним переселенцям і сім’ям-учасникам АТО, а й потребуючим людям.

Довідка

Софія Бурак − вихованка Львівської національної академії мистецтв. У мистецьких колах Львова вона знана і має незаперечне визнання як талановита мисткиня. Навіть нині, будучи у тяжкому стані, Софія бере участь у виставці міні-текстилю, організованій секцією художнього текстилю ЛНСХУ, експозиція якої розгорнута в Галереї «ДЗИҐА». Вона постійна учасниця престижних всеукраїнських творчих проектів, європейських пленерів та симпозіумів. Свого часу одноосібно презентувала українське декоративне мистецтво у Магдебурзі. Лауреат багатьох мистецьких акцій в Україні. Організатор низки персональних виставок.

Від 2006 року викладає на кафедрі художнього текстилю ЛНАМ. Є автором навчального посібника та авторських програм з комп’ютерної графіки. Неодноразово організовувала спільні зі студентами мистецькі виставки з новаційного текстилю.

Громадська організація «Легіон патріотів «Галичина»  позиціонує своїм основним завданням виховання патріотично налаштованої молоді, формування особистості із сильним, загартованим духом, відродження забутих культурно-історичних традицій, життєво важливих для українського народу.  Основними цілями є: військово-патріотичне виховання молоді віком від 14 до 18 років; допомога армії; допомога вимушеним переселенцям та сім’ям-учасникам АТО.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ