У межах промотуру Україною китайські туроператори відвідали Львівщину

Про туристичні та курортні ресурси Львівщини та співпрацю щодо залучення китайських туристичних потоків говорили сьогодні, 14 червня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з делегацією китайських туроператорів у межах промотуру Львівщиною.

Олег Синютка, звертаючись до гостей, наголосив, що візит китайських туроператорів – це добра основа для подальшого спільного руху вперед, і розповів про родзинки Львівщини.

Як повідомили члени делегації, їх візит має підготувати підґрунтя для залучення якомога більше китайських туристів до України, а також для налагодження співпраці в галузі промисловості, інвестицій, ІТ.

Крім того, під час зустрічі говорили про зміцнення міжурядових взаємин, встановлення побратимських стосунків між містами Львівщини і КНР, поширення інформації про нашу область через українські культурні центри в Китаї, а також включення Львова до великого туру європейськими столицями. «Цікаво побачити окремо Париж, окремо Відень, а потім у зменшеному вигляді впізнати ці два міста в одному – Львові», – зауважив голова Львівської ОДА.

Додамо, що промотур Україною китайських туроператорів триває з 12 до 19 червня за маршрутом: Київ – Одеса – Львів (Львів – Олесько) – Рівне (Тунель Кохання, музей Бурштину) – Київ. Організаторами загальноукраїнського промотуру виступають 13 українських туроператорів, об’єднаних під егідою Асоціації Індустрії Гостинності України, спільно з місцевою владою та бізнесом.

Варто зазначити, що Львівська ОДА вже вдруге приймає делегацію з Китаю у партнерстві із Львівським туристичним альянсом та місцевим бізнесом. Нагадаємо, що у вересні 2015 році Львівська обласна державна адміністрація організовувала промотур для китайських туроператорів та журналістів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ