У Миколаєві відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям

Цими днями у м. Миколаєві, що на Львівщині, відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям. Його облаштували у межах реалізації обласної цільової програми “Спортивний майданчик” на 2011-2016 роки. На цю мету із обласного бюджету скерували 500 тис грн, з районного – 500 тис грн та 1 200 тис грн – з міського.

Як інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА, спортивний майданчик збудували удвічі більшим, що дозволило утворити поруч із трав’яним футбольним полем справжній спортивний комплекс.

Під час відкриття відбулося освячення футбольного поля зі штучним покриттям та вручення подарунків з м’ячами та почесними грамотами. Опісля відбулися дитячі спортивні поєдинки.

Нагадаємо, що у 2016 році у межах обласної програми “Спортивний майданчик” на Львівщині облаштували 68 сучасних спортивних майданчиків: 28 спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 40 майданчиків із тренажерним обладнанням. На цю мету з обласного бюджету виділили 16 млн грн й відповідні кошти місцевих бюджетів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ