У мікрорайоні Кривчиці цього року проводитимуть масштабні роботи з каналізування вулиць

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цього року проводитимуть масштабні роботи з каналізування вулиць у мікрорайоні Кривчиці.

«Перше, що планується, – облаштування світлофорного об’єкту на вул. Богданівській біля магазину. Це включено в проект титульного списку і зараз ми цим питанням займаємося.

Далі плануємо облаштування каналізаційної мережі на вулицях Тарасівська – Подолинського – Тракт Глинянський. Але це є проект, який стосується трьох вулиць. Натомість заплановано ще каналізування вулиць: Бескидська, Монгольська, Федора Вовка, Малі Кривчиці, Подолинського, Глиняна, Бігова, Визвольна, Переможна, Поетична, Наступальна, Лодія, Генерала Кравса, Корінна, Ю. Горліса-Горського, Самокиша. Орієнтовна вартість всього проекту 47,5 млн гривень. На цей рік передбачено 4,5 млн грн. Однак цього року ми приступаємо до виконання робіт щодо каналізування цього мікрорайону з вул. Лодія, потім вул. Наступальна, після цього вул. Кравса.

Аналогічно у цьому мікрорайоні необхідно облаштовувати водопровідну мережу. По вказаних вулицях ця мережа є в незадовільному стані і потребує заміни. Орієнтовна вартість робіт 20 млн гривень. На це також необхідно передбачати кошти і на проектування. Тому будемо просити, щоб нам виділили кошти на проектування і ремонт водопровідної мережі.

Наступний етап – це є каналізування мікрорайону вул. Міжгірна і вул. Дорога Кривчицька. Тут ведуться проектні роботи. Плануємо виготовити ПКД до 1 вересня, і зробити експертизу до 1 жовтня. На ці роботи передбачено 1 млн 500 тис грн.

До переліку каналізування даного мікрорайону також включені вулиці: Міжгірна, Грушева, Низова, Втіха, На Сторожі, На Копані, Карпанюків, Над Джерелом, Зрубова, Дорога Кривчицька, Березова. Це ще один проект, на який виготовляється ПКД. Після експертизи проекту будемо втілювати його у життя. Роботи плануємо розпочати цього року.

Також продовжуються роботи стосовно каналізування вул. Старознесенської і вул. Маруньки. Цього року роботи плануємо завершити. На ці роботи передбачено 4 млн грн.

Крім цього, є питання про замощення доріг і вулиць у цьому мікрорайоні, тому що дуже багато вулиць зі зруйнованим асфальтним покриттям. Також є вулиці, на яких є ґрунтове покриття. Але, якщо говорити про господарський підхід щодо облаштування цих вулиць, то необхідно спочатку зробити каналізування, водопровідну мережу, а тоді асфальтувати. Зокрема, є питання стосовно ремонту доріг на вул. Гайдучка, вул. Краснянська і вул. Бескидська. Зараз ЛКП «Львівавтодор» проводить ремонт вул. Пластової, де також буде облаштовано каналізаційну мережу. Вул. Пластова є суміжна з вул. Бескидською і вул. Гайдучка. Тому цього року плануємо виготовити проект щодо ремонту цих вулиць і на наступний рік будемо їх ремонтувати», – розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ