У міській толоці взяли участь понад 3,5 тисячі осіб

Цими вихідними у Львові пройшло загальноміське прибирання. В рамках кампанії «З нами місто розквітає» львів’яни та посадовці Львівської міської ради взяли участь у толоці. Упродовж двох днів висадили понад 600 дерев та 80 кущів. Про це повідомив заступник міського голови з економічних питань та містобудування Ростислав Дацків.

За словами Ростислава Дацківа, толоку відвідало 3523 особи, висадили 608 дерев та 80 кущів у зелених зонах міста. Львів’яни також відновили 2700 м² газонів та квітників.

Окрім висадження дерев та кущів, мешканці міста розчистили простір зелених зон. Зокрема львів’яни зібрали 520 м³ сміття, 100 м³ листя та 15 м³ деревини. Як повідомили в ЛКП «Зелений Львів», листя та деревину екологічно утилізовують для майбутнього використання у якості добрив.

«У нас є утилізаційні ями. Усе листя і деревину з різних парків Львова утилізовуємо на компост. За два-три роки листя перегниває. Після цього використовуємо гумус, перемішаний з землею, для вирощування квітів у парках», – зазначив головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ