У місті напрацювали нову спортивну програму «Відкриті кубки Львова»

У 2016 році у Львові напрацьовується абсолютно нова програма «Відкриті кубки Львова», яка незабаром буде винесена на розгляд сесії Львівської міської ради.

 

Програма є результатом плідної співпраці управління молоді, сім`ї та спорту, громадської ради з питань розвитку фізичної культури та спорту м. Львова спільно з постійною депутатською комісією культури, молодіжної політики та спорту.

 

«Особливістю спортивних заходів у рамках програми «Відкриті кубки Львова» є їх обов`язкова онлайн трансляція, що дозволить батькам та друзям вболівати за спортсменів – учасників змагань і значно розширити аудиторію глядачів спортивно-масових заходів», – розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім`ї та спорту ЛМР.

 

Аплікантами даної програми можуть бути спортивні федерації Львова та Львівської області за видами спорту, що подають пропозиції на участь у конкурсі з проведення спортивних заходів. Переможці конкурсу матимуть змогу отримати фінансову підтримку з бюджету Львова, що сягатиме до 70% від вартості проведення заходу.

 

«Це безпрецедентна для Львова програма,  яка дозволить підняти проведення відкритих кубків за видами спорту на якісно новий рівень, особливо, завдячуючи значному обсягу закладеного у міському бюджеті м. Львова фінансування», – зазначив Володимир Левків, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, відповідальний за спортивну роботу Львівського державного університету фізичної культури, президент федерації волейболу Львівської області.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ