У місті триває соціальний проект «Львів – місто лицарів»

У рамках святкування 75-ти річчя створення УПА, відділ промоції міста запланував ряд заходів під назвою «Львів – місто лицарів». Найосновнішим заходом цього проекту буде привітання ветеранів УПА з їхнім святом. До привітання приєдналися і пластуни, які з 9 по 13 жовтня з відвідають усіх ветеранів УПА, які проживають в нашому місті. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

На думку працівників відділу промоції, найкращою відзнакою для цих героїв, які творили історії незалежності нашої держави, буде прояв уваги, поваги та слова подяки.

 

А також у місті діє соціальна реклама під назвою «Львів місто лицарів», на якій зображено Король Данило, боєць 5 Окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу – Ростилав Покладюк та ветеран УПА – Олесь Гуменюк. Ця реклама уже розміщена на вулицях нашого міста і кожен зможе побачити цих героїв .

 

Нагадаємо, спільно із методичним центром та шістьома школами у різних районах Львова (а саме середні школи №№ 2, 9, 42, 48, 54 та НВК «Гроно») відділ промоції реалізовує підпроект – «нетипові» уроки під загальною назвою «Школа лицарів» для учнів 9-х класів, які тривають з 9 по 13 жовтня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ