У музеї «Територія Терору» розкажуть про результати пошукових робіт на території кооперативу «Світоч»

У середу, 20 грудня, о 16.30 у музейному комплексі «Територія Терору» відбудеться спільна прес-конференція керівництва музею «Територія Терору» та комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» щодо результатів пошуково-ексгумаційних робіт, проведених у 2017 році на території садового кооперативу «Світоч» у Львові. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

У прес-конференції візьмуть участь директор музею «Територія Терору» Ольга Гончар та директор КП ЛОР «Доля» Святослав Шеремета. В рамках заходу будуть представлені результати роботи щодо віднайдення останків жертв політичних репресій за адресою 6-й Топольний провулок та проведення польових пошукових досліджень по виявленню ймовірних місць поховань жертв воєн і політичних репресій у місті Львів.

 

Нагадуємо, що КП ЛОР «Доля» на замовлення музею «Територія Терору», починаючи з 2014 року, проводить пошуково-ексгумаційні роботи по виявленню останків в’язнів на місці колишнього таємного цвинтаря Пересильної тюрми №25. В результаті пошукових досліджень, здійснених у 2014-2015 роках, було виявлено 495 останків. Знайдені в ході попередніх робіт останки були перепоховані на Личаківському кладовищі у лютому 2016 року.

 

Вхід вільний.

 

За детальною інформацією звертайтесь: Anna Shymanska, тел. 0967835096КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ