У Музеї визвольної боротьби представлять фотовиставку “Українська друга світова”

У четвер, 13 жовтня, у Львові, у Музеї визвольної боротьби України, представлять виставку “Українська друга світова”. Ініційована Українським інститутом національної пам’яті, виставка проілюструє український вимір періоду Другої світової війни. Про це розповіла в.о. директора департаменту внутрішної та інформаційної політики Львівської ОДА Марія Вагіла у середу, 12 жовтня, під час прес-конференції щодо заходів з нагоди Дня захисника України. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

“24 фотодокументальні стенди репрезентують український погляд на причини, перебіг та наслідки Другої світової війни. Зокрема ілюструють події від 1 вересня 1939 року до останніх пострілів на Далекому Сході – у війні з Японією, – зазначила Марія Вагіла. – Важливим у ній є й те, що вона розповість про українців та Україну, зокрема наших забутих героїв, які боролися з нацизмом на всіх фронтах – у Європі, Північній Африці, на Тихому океані, – дасть змогу побачити правдиві сторінки історії та досягнення наших військових формувань”.

 

Початок виставки о 14:00.

 

Зазначимо, експозиція створена спільними зусиллями Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху. Авторами проекту є історики Володимир В’ятрович, Сергій Громенко, Максим Майоров, Василь Павлов, Вікторія Яременко (Український інститут національної пам’яті), Ігор Бігун (Центр досліджень визвольного руху).

 

Нагадаємо, цієї весни розпочав роботу однойменний тематичний сайт, що доступний за лінкомww2.memory.gov.ua.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ