У Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентували виставку Івана Труша

Сьогодні, 18 грудня, в Національному музеї ім. Андрея Шептицького відкрили виставку «З мандрів. Постаті» в межах мистецького проекту «Відомий і невідомий Труш». Про це повідомили у прес-службі ЛОДА. 

«З мандрів. Постаті» – другий виставковий проект із низки тематичних ювілейних виставок, які презентуватимуть у 2018 – 2019 роках. Експозиція виставки складається з 2 частин: «З мандрів» та «Постаті».

У відкритті виставки взяв участь перший застпуник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Велика честь бути сьогодні у музеї та відкривати виставку Івана Труша. Глибина думки в його полотнах дивує. У тих картинах, які творилися на зламі століть, видатний українець на власному прикладі прославляв українську культуру. Змальовуючи побут та красу України, він доносив до світової спільноти багатогранність нашої держави. Завдяки таким постатям формувалась наша культура. Ми маємо чим пишатися. Пам`ятаймо про великих українців, які на власному прикладі демонстрували, як збагачувати Україну, як її любити, як її прославляти», – зазначив Ростислав Замлинський.

На виставці представили творчий доробок Івана Труша, художника-новатора, який впроваджував нові малярські прийоми і послідовно утверджував переваги пленерного живопису у національному мистецтві.

Проект «Відомий і невідомий Труш» Національний музей у Львові ім. А. Шептицького започаткував з нагоди 150-річчя від дня народження відомого українського живописця, портретиста, мистецтвознавця Івана Труша.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ