У навчальних закладах Львівщини відзначають 99-ту річницю створення ЗУНР

Протягом цього тижня у навчальних закладах Львівщини проходять урочисті заходи з нагоди 99-ї річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Зокрема, упродовж 30 жовтня – 3 листопада у закладах загальної середньої та позашкільної освіти проводяться виховні години, уроки пам’яті, круглі столи, конференції тощо.

 

1 листопада відбуваються урочисті збори лідерів обласного учнівського парламенту на тему: «Значення Листопадового Зриву в українському державотворенні». Також проходитиме радіоміст дитячої радіостанції Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з дитячими колективними радіостанціями України та аматорськими радіостанціями країн Європи, присвячений Листопадовому Чину.

 

7 листопада слухачам Львівської обласної Малої академії наук прочитають лекцію на тему: «Роль Західноукраїнської Народної Республіки в українській історії».

 

Окрім цього, у Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці та бібліотеках закладів загальної середньої освіти експонуються тематичні книжково-журнальні виставки, присвячені подіям Листопадового ЧинуКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ