У патрульній поліції Львова продовжують набирати кадри

Про це під час брифінгу, 22 листопада, заявив керівник Патрульної поліції Львова Роман Пилипенко.

Наразі до лав Патрульної поліції Львова продовжують набирати кадри. За словами Романа Пилипенка, у відомстві є 180 вакансій.

«Під ці вакансії у нас вже навчається 150 осіб, скоро ще одна група виходить на навчання. Але ми плануємо збільшення кількості груп тактично-оперативного реагування. З часом у нас створять спеціальну групу, яка буде виїздити на найбільш резонансні злочини, такі як захоплення заручників, і забезпечувати всі заходи до прибуття КОРДу. Також ми плануємо збільшити кількість дорожньої патрульної поліції», — каже Роман Пилипенко.

Керівник поліції також зазначив, що зараз кількість правоохоронців менша, ніж була під час запуску патрульної поліції. Утім невдовзі в управлінні мають збільшити кількість штату. За словами Романа Пилипенка, відсоток людей, які покидають службу, залишається стабільним.

«Це важка робота і морально, і фізично. Патрульних не викликають, коли все добре. Вони перші приїздять на аварії, якісь конфліктні ситуації, і це важко», — зазначає керівник поліції.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ