У перинатальному центрі завершили реконструкцію водопровідної насосної станції

На території Львівського обласного клінічного перинатального центру на вулиці Джорджа Вашингтона, 6 завершили роботи з реконструкції водопровідної насосної станції. За кошти міського бюджету в сумі 2,5 млн. грн. ЛМКП «Львівводоканал» виконав роботи з реконструкції системи водопостачання перинатального центру. Також на завершенні роботи з реконструкції системи теплопостачання перинатального центру, на які з міського бюджету було виділено 4,9 млн. грн. Про це ТРК “Львів” повідомили у прес-службі ЛМР.

 

«Минулого року ми взяли на баланс цю насосну станцію. Ремонтні роботи в ній розпочали на початку осені і фактично за три місяці завершили. Будівля і обладнання насосної станції перебувало у неналежному стані, морально й технічно застаріло й гостро потребувало заміни та реконструкції. Насоси експлуатувалися понад 35 років, споживали багато електроенергії й часто виходили з ладу. Відтак за кошти Львівської міської ради цей об’єкт капітально відремонтували.

 

Виконано ремонт будівлі, повну заміну мереж та обладнання, електричної частини, опалення та вентиляції, ремонт резервуару запасу питної води, облаштування санітарної захисної смуги, автоматизацію технологічних процесів та благоустрій території. На станції встановили сучасне енергоощадне обладнання, яке забезпечить гарантованим стабільним водопостачанням споживачів перинатального центру та забезпечить подачу води на випадок пожежогасіння

 

Станція працює в автоматичному режимі і буде контролюватися нашими диспетчерами з диспетчерського пункту. Працює ідеально. Електроенергії споживає дуже мало», – розповів Валентин Вольський, директор ЛМКП «Львівводоканал».

 

Відповідно за кошти міського бюджету в сумі 2,5 млн. грн. ЛМКП «Львівводоканал» у 2017 виконало роботи з реконструкції системи водопостачання перинатального центру, а саме:

 

 1. проведено очищення та дезінфекцію двох резервуарів запасу води,   об’ємом 350 м³ кожний.
 2. проведено заміну водопровідних вводів та внутрішньо майданчикових мереж поліетиленовими трубами, діаметром 110-160мм, загальною довжиною 210 п.м.
 3. проведено заміну труб зовнішніх мереж пожежогасіння, довжиною 100 п.м. з влаштуванням 3-ох пожежних гідрантів на території закладу.
 4. проведено ремонт будівлі насосної станції (ВНС): ремонт покрівлі, ізоляція фундаментів, внутрішньо-оздоблювальні роботи, заміна вікон та дверей, влаштування вентиляційної системи, влаштування фундаментів під насосне обладнання.
 5. реконструкцію системи електроживлення ВНС.
 6. повну заміну насосного обладнання:
  • встановлення сучасної насосної станції питного водопостачання з частотним регулюванням (4 насоси продуктивністю  38 м ³/ год. та напором 40 м. в. ст. )
  • встановлення насосної станції пожежегасіння (2 насоси продуктивністю 90 м ³/ год. та напором 15 м. в. ст.).

 

Нагадаємо, водопостачання перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона здійснюється від міської мережі централізованого водопостачання з вул. Січинського. На території медичного закладу розташовано два резервуари чистої води, загальним об’ємом 700 м³ (2 х 350 м³)., з яких вода самоплином поступає у розташовану поруч з ними (окремо стоячу) локальну водопровідну насосну станцію (ВНС), і з неї подається у корпуси пологового.

 

Систему з об’єктами водопостачання побудовано під час будівництва пологового у період: середина 80-х початок 90-х р.

 

Також, з міського бюджету було виділено кошти в сумі 4,9 млн. грн. ЛМКП «Львівтеплоенерго» для ремонту системи теплопостачання перинатального центру.

 

«Ми здійснили переключення системи опалення перинатального центру на нове обладнання та розпочато демонтаж існуючого теплотехнічного обладнання системи гарячого водопостачання ЦТП, яке обслуговує перинатальний центр.

 

Механічна частина зроблена повністю. Зараз закінчуються роботи по будівельній частині. Та тепло ми подали у штатному режимі і вже півтора місці тепло подається до усіх корпусів перинатального центру. Усі роботи виконували власними силами», – додав Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

 

Відповідно за кошти міського бюджету в сумі 4,9 млн. грн. ЛМКП «Львівтеплоенерго» у 2017 році виконало та продовжує виконання наступних робіт з ремонту системи теплопостачання перинатального центру:

 

 • замінено 232 м зовнішніх теплових мереж (діаметром 159 мм) попередньоізольованими трубами;
 • встановлено 2 сучасні пластинчасті теплообмінники (замість трубчатих) на опалення, 1 мережевий та 2 рециркуляційні насоси (фірми Willo).

 

З 11 січня 2018 року здійснено переключення системи опалення перинатального центру на нове обладнання та розпочато демонтаж існуючого теплотехнічного обладнання системи гарячого водопостачання ЦТП. Зокрема, буде встановлено 2 сучасні пластинчасті теплообмінники на гаряче водопостачання та 1 мережевий насос (фірми Willo).

 

Після монтажу вказаного обладнання буде здійснено переключення системи гарячого водопостачання на нове обладнання.

 

Теплопостачання (опалення та гаряче водопостачання) перинатального центру на вул. Дж.Вашингтона,6 здійснюється від магістральних теплових мереж ТЕЦ-1 ЛМКП «Львівтеплоенерго» через ЦТП на вул. Дж. Вашингтона, 6а.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ