У посилці з США знайшли незадекларовані гроші та золоті злитки

Під час огляду міжнародного поштового відправлення – посилки, посеред речей працівники Львівської митниці ДФС знайшли 4 вироби з металу жовтого кольору (можливо золоті злитки).

Днями в одне з місць міжнародних поштових оформлень надійшла посилка зі США на адресу громадянина України, мешканця Дніпропетровська. Відправник у митній декларації вказав, що у вказаній посилці пересилає електроніку, зокрема мобільний телефон, ігрову приставку, планшет, рюкзак, карти пам’яті та навушники. Однак під час огляду цього міжнародного поштового відправлення працівники митниці серед вказаних речей знайшли незадекларовані у митній декларації п’ятсот доларів США та 4 предмети вироби з металу жовтого кольору (можливо золоті злитки) в заводській упаковці.

Таким чином, відправник, який проживає або перебуває в США, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України п’ятсот доларів США та 4 предметів схожих на золоті злитки без декларування, тобто не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню в митній декларації форми CN23. За ознаками статті 472 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил, валюту та золоті злитки вилучено, розпочато провадження у справі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ