У ПП “Рава-Руська” викрила контрабандистку

У ПП “Рава-Руська” викрила контрабандистку

У пункті пропуску «Рава-Руська» за допомоги службового собаки у легковому автомобілі митники зайшли майже 1300 пачок сигарет.
Так, сьогодні, 04 лютого, громадянка України, прямуючи у приватну поїздку до Республіки Польщі через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне» Львівської митниці ДФС легковим автомобілем, обрала для руху смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор».

Цим жіночка заявила про відсутність в неї будь-яких товарів, які б підлягали обов’язковому декларуванню або належали б до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Однак під час митного контролю цього транспортного засобу, після спрацювання службового собаки – лабрадора-ретривера, у митників виникла підозра щодо наявності у вказаному автомобілі товарів, які приховують від митного контролю.
Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів, де спільна оглядова група митників і прикордонників виявила приховані сигарети з фільтром, з акцизними марками України, які були під декоративною обшивкою підлоги та в конструктивній порожнині панелі приладів.

Також, сьогодні, в цьому ж пункті пропуску, громадянин Республіки Польщі намагався приховати 120 пачок сигарет в салоні автомобіля “Volkswagen Golf»
Отже, громадяни вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме засобами та способами, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 ст.483 Митного кодексу України. За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил . Товар та автомобілі вилучено, справи скеровано до суду, який визначить покарання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:30, вівторок, 5 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, понеділок, 4 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:30, понеділок, 4 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0