У ПП «Шегині – Медика» затримали контрабанду сирів

У ПП «Шегині – Медика» затримали контрабанду сирів

Так, громадянин України, мешканець Львова, прибув у пункт пропуску автомобілем «VOLKSWAGEN-LT35». Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду вказаного транспортного засобу в митників виникла підозра, що в ньому є предмети або товари, які обмежені або заборонені до ввезення на митну територію України.

Сумніви виправдались, коли в багажному відділенні та салоні серед особистих речей громадянина митники знайшли 418 кг твердого сиру жовтого кольору, в поліетиленовій упаковці різної ваги без маркування невідомої торгової марки, також не вказано країну виробника.
Отже, громадянин України порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю.
За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене ст. 471 Митного кодексу України. Товар вилучено, справу передано до суду.

Довідково
Стаття 378 Митного кодексу України «Обмеження щодо ввезення громадянами товарів на митну територію України» встановлює, що «..пропуск на митну територію України товарів, що класифікуються в 1 – 24 групах УКТ ЗЕД та ввозяться громадянами для вільного обігу, в будь-яких обсягах не дозволяється…».
Постановою КМУ від 21.05.12 р. № 434 «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання» визначено, що «…громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах: в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, — у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу…»КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:30, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:25, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:30, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0