У програмі «Львів науковий» наступного року будуть передбачені стипендії для найкращих львівських студентів

У програму «Львів науковий» буде внесено зміни і там будуть передбачені премії з бюджету міста Львова для найкращих студентів. Таку ініціативу озвучив міський голова Львова Андрій Садовий під час інавгурації нового студентського мера, який став позаштатним радником міського голови Львова, Олександра Николяка. Нагадаємо, програма «Львів науковий» зараз передбачає 10 премій по 25 тис грн кращим науковцям, а також премії на проведення наукових заходів. З наступного року такі премії зможуть отримувати також студенти, які запропонують свої цікаві проекти. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«У нас є програма підтримки для молодих науковців в рамках «Львів науковий». Ми виділяємо кошти для науковців, які показують хороші результати. Думаю, що можна в рамках цього проекту зробити ще додаток у плані підтримки молодих науковців-студентів, які навчаються, мають цікаві ідеї, чи стартапи. Премії по 25 тис грн,  на конкурсних засадах. Думаю, що треба попробувати, щоб у наступному бюджетному році на такі премії могли претендувати студенти. Не лише молоді науковці, які вже закінчили університет. Якщо будуть цікаві ідеї, ми готові це підтримувати. Тому треба доопрацювати положення «Львів науковий». За розум треба платити кошти, мені вигідно, щоб ці всі геніальні ідеї впроваджувались у Львов, щоб Львів ставав багатшим і люди отримували комфорт від проживання у різних сферах. На жаль, сьогодні нема до кінця розуміння на державному рівні цієї важливості», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Сьогодні в мерії відбулась інавгурація нового студентського мера Львова. Він отримав посвідчення позаштатного радника міського голови.

 

Студентський мер 2017 року Руслан Сагановський отримав від мера Львова подяку за роботу – пам’ятну монету Короля Данила Галицького. А новий студентський мер Олександр Николяк озвучив свою програму роботи на рік.

 

Нагадаємо, Олександр Николяк, 1994 року народження, заступник голови профспілкового комітету студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:29, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:04, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0