У рамках благодійної акції діти з багатодітних сімей побували на прем’єрі вистави «Dogs»

Львів соціальний. 27 березня в світі відзначали Міжнародний день театрів. Так, з нагоди відзначення цього дня управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради спільно з Першим українським театром для дітей та юнацтва організували безкоштовний перегляд прем’єри вистави «Dogs» для 20 дітей з багатодітних сімей.

«Захід проведено в рамках акції «Подаруймо дітям радість» благодійного марафону «Львів соціальний». Цей цикл акцій орієнтований на проведення цікавого й пізнавального дозвілля для діток, львівських сімей, які потребують соціальної уваги. Дякуємо керівництву театру за підтримку нашої ініціативи й можливість діткам провести культурне дозвілля з користю»,розповіла Наталія Демкович, начальник управління соціального захисту.

Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою. Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання.  Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити. Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину. Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають людину-друга. Ця історія закликає до людяності і добра.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ