У садочку №95 тривають роботи з відкриття 4 додаткових груп

У Львові за кошти міського бюджету тривають активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків. Також проводяться роботи у діючих садках для збільшення кількості груп дошкільної освіти. За інформацією управління освіти, ці заходи дозволять відкрити 51 додаткову групу у ДНЗ міста та охопити близько 1300 дітей. Так, зокрема, у садочку №95 тривають роботи з відкриття 4 додаткових груп. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.


«Ми у Львові собі поставили дуже амбітну ціль – щоб черга для дітей, які мають бути у садочках, відійшла у минуле. Приємно, що в цьому садочку записано з чергу 100 дітей. Всередині листопада всі ці дітки зможуть сюди прийти і бути в садочку. В цьому році в нас багато відкривається нових груп – це більше 50 груп. До кінця цього року ми маємо відкрити садочок на вул. Зубрівській, на Рильського і на вул. Кульпарківській. Це дуже великий плюс. Такі самі об’єми плануємо мати наступного року, щоб на 2018 рік вийти з нульовою чергою дітей у садочки. Мешканці, які живуть у цьому районі, можуть готувати своїх діток до садочку.

 

В цьому році більше 160 млн грн пішло на галузь освіти, в тому числі, на дошкільні навчальні заклади. Хотіли би так саму динаміку мати в наступному році, але цифри прогнозу є дуже негативні, держава хоче вилучити в міста орієнтовно 700 млн грн. Це може серйозно скоригувати наші плани. Можливо, депутати Верховної Ради не дадуть цього зробити», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

Будівля дошкільного навчального закладу №95 з 1963 року.

У ДНЗ № 95 функціонує 4 вікові групи, у яких виховується 124 дитини.

 

У 2009 році за кошти міського бюджету виготовлено ПКД на реконструкцію котельні на суму 115 тис. грн. У 2015-2016 роках за кошти міського бюджету виконано роботи із виносу підвальної котельні на суму 2 108 тис. грн., ремонту приміщень з метою відновлення 4-ох груп (вивільнені приміщення від орендаря у  2009 році ) на суму 1 072 тис. грн.,  заміни вікон на суму 50 тис. грн. (мікропроект: співфінансування з обласного бюджету 40 тис. грн. та 10 тис. грн. спонсорських коштів) та ремонт фасаду на суму 437 тис. грн. (також мікропроект: обласний бюджет – 100 тис. грн., спонсорські кошти – 12,5 тис. грн.).

 

За період 2009-2016 років для ДНЗ № 95 за кошти міського бюджету було виконано робіт на 3 млн. 782 тис. грн.

 

«Плануємо, що до кінця цього поточного року будуть відкриті нові додаткові групи ще у декількох дошкільних навчальних закладах. Це у ДНЗ №31, де групи будуть функціонувати на базі загальноосвітнього навчального закладу №23, це буде садочок на вул. Новознесенській, на вул. Рильського, на вул. Кульпарківській та на вул. Зубрівській.

 

На сьогоднішній день від 1 вересня відкрили вже 4 нових групи, тепер відкриваємо ще 4 і до кінця цього року плануємо відкрити ще, приблизно, до 45 нових груп.

 

На сьогодні усі приміщення, які перебували в оренді, ми вивільнили, виготовляємо проектно-кошторисну документацію на їх відновлення і будемо відкривати там нові додаткові групи», – відзначила Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР.

 

Загалом, до кінця року планується відкрити 47 додаткових груп у дошкільних навчальних закладах міста Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ