У Шевченківському гаю поліпшили благоустрій

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Кл. Шептицького, який розташований у парковій зоні, постійно потребує поточних господарських робіт із озеленення, організації побутового простору для відвідувачів, тощо. Окрім реставраційної діяльності, що цілорічно проводиться у Музеї задля збереження пам’яток народної архітектури, працівники стежать за балансом рослинності та привабливістю ландшафтів парку. Відтак при вході до Музею біля пам’ятника Тарасові Шевченку облагородили клумбу у формі солярного знака – висадили кущі вересу, який є вічнозеленим і тішитиме відвідувачів своїм цвітом у липні-вересні кожного року. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Також адміністрація Музею доєдналася до ініційованої Львівською міською радою акції із сортування сміття, закупивши 12 спеціальних смітників для розподілу пластику, скла та змішаних відходів.

«Ми щодня наполегливо працюємо, щоб перебування як відвідувачів, так і самих працівників у Музеї було комфортним. Окрім робіт із впорядкування загального благоустрою, ми практично уже закінчили внутрішній ремонт приміщень адміністративного корпусу на другому поверсі», – зазначає  директор Музею Роман Назаровець і додає: «Квітуча клумба, чиста територія і зручне робоче місце завжди сприяють доброму настрою й ефективній роботі».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ