У Щирці на Львівщині відкрили оновлений народний дім

Днями після капітального ремонту відкрили народний дім у смт. Щирець Пустомитівського району. На реалізацію проекту витрачено 2 млн 629,7 тис грн, у тому числі з державного бюджету – 1 млн 020 тис грн, обласного бюджету – 27 тис грн, районного – 1 млн 582,7 тис грн. Участь в урочистостях взяв перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

Про це повідомили в департаменті економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, роботи проводилася поетапно протягом 2015 – 2016 років. Зокрема, у 2015 році проект “Народний дім по вул. Адермаха, смт Щирець Пустомитівського району – реконструкція системи опалення” загальною вартістю 1 млн 133,3 тис грн був поданий Пустомитівською райдержадміністрацією для участі в конкурсі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році. Проект пройшов конкурсний відбір і успішно був реалізований.

На початковому етапі проведено реконструкцію системи опалення, внаслідок чого досягнуто раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів, скороченння обсягів їх споживанння, зменшенння витрат на їх оплату.

У 2016 році за кошти Пустомитівського районного бюджету (1 млн 380,7 тис грн) було проведено капітальний ремонт народного дому. Крім того, у травні 2016 року народний дім у смт. Щирець став переможцем обласного конкурсу “Кращі народні доми області”, і як наслідок – був забезпечений сучасними технічними засобами на суму – 27 тис грн. Із районного бюджету на закупівлю обладнання та інвентарю було виділено 100 тис грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ