У школі №37 відновили спортивний майданчик та фасад корпусу

Ремонтна кампанія у львівських школах та садочках активно триває. У львівській школі №37 завершено капітальний ремонт спортивного майданчика та ремонт фасаду корпусу старшої школи. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.


«В цьому році 1 млн 350 тис грн було інвестовано у школу №37. Ми зробили прекрасний новий стадіон, який дуже пасує до цієї невеликої школи, ремонт фасаду. Раніше тут і харчоблок був зроблений, спортивний зал, треба його оновлювати. Загалом школа у нормальному стані. Залишається питання покращення опалення, система стара. Приємно, що тут на 90% відремонтовані всі туалети. Це важливо. Школа є привітна. Сьогодні педагогічний колектив має чітко спрямовувати всі свої зусилля, щоб займатись навчальним процесом. Зараз школа ще отримає новий комп’ютерний клас, в рамках нашої програми по місту, де кожна школа отримає новий комп’ютерний клас. В цілому по місту цього року в освіту інвестовано великі кошти, думаю, в Україні ви не знайдете міста, яке би більше інвестувало в освіту, ніж Львів», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

Будівля корпусу старшої школи навчального закладу 1875 року, будівля початкової школи – 1786 року.

 

У СЗШ № 37 функціонує 21 клас, де навчається 594 учні.

У 2006 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту приміщень на суму 240,0 тис. грн.

У 2007 році за кошти міського бюджету виконано частково роботи з ремонту фасаду на суму 50,0 тис. грн. та роботи з ремонту покрівлі на суму 141,0 тис. грн.

У 2008 році за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту приміщень та заміни вікон  на суму 839,0 тис. грн.

У 2009 році за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту приміщень їдальні, ремонту електромережі і ремонту каналізації на суму 463,0 тис. грн. та за рахунок загального фонду міського бюджету придбано комп’ютерний клас 10+1 і один ноутбук та частково поповнено бібліотечний фонд школи.

У 2010-2011 роках за кошти міського бюджету виконано роботи із заміни вікон, ремонту фасаду і ремонту даху на суму 575,0 тис. грн.

 

У 2015 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту сантехвузлів на суму 77,0 тис. грн., розпочато ремонт  фасаду зі сторони вул. Солодової на суму 220,0 тис. грн. та ремонт спортивного майданчика на суму 120,0 тис. грн. і виконано роботи із заміни вікон на суму 30,0 тис. грн.

 

«В цьому році в бюджеті розвитку міського бюджету передбачено понад 170 млн. грн. на проведення ремонтних робіт у школах і садочках. З них 50 млн. грн. на відновлення дошкільних груп у садочках в приміщеннях, які вивільнені від орендарів і решта – це кошти на проведення ремонтних робіт у школах. Це і спортивні зали, і спортивні майданчики, харчоблоки, заміни вікон, тобто, дуже багато ремонтів і найголовніший пріоритет – це відновити санвузли.

 

Вже, практично, 80% робіт у школах завершено, але є ще певні об’єкти, де ремонтні роботи будуть завершені до середини грудня», – зазначила Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР.

 

У 2016 році за кошти міського бюджету завершено капітальний ремонт спортивного майданчика СЗШ № 37 на суму  838,0 тис. грн. та  ремонт фасаду корпусу старшої школи на суму 103,0 тис. грн.

 

За період 2006-2016 років для СЗШ  № 37 за кошти міського бюджету було виконано робіт на 3 млн. 696 тис. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ