У Сихівському районі Львова ремонтують тротуари та двори

У Сихівському районі тривають роботи з ремонту хідників та дворових територій. Про це інформує ЛМР.

«Уже відремонтовано два внутрішні двори на вул. Вернадського біля будинків №18 – №20 та №24-№26. Зараз роботи тривають на вул. Зубрівській, 17-19. Для покриття використовуємо виключно бруківку та плитку. В цьому році у районі відремонтуємо ще 3 двори», – розповів начальник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Віктор Західний.

Також відремонтовано тротуари на вул. Сихівській, 2-4,10,  пр. Червоної Калини, 51, 53, 55, 61-77, 76-80, вул. Героїв Крут, Угорській, 22-26. Зараз тривають роботи на вул. Коломийській, 1-3 та на вул. Панаса Мирного.

Як зазначив Віктор Західний, в цьому році на території району заплановано відремонтувати дорожнє покриття на вул. Персенківка, вул. Пимоненка, вул. Хлібній.

«Будуть продовжені роботи з облаштування громадського простору на пр. Червоної Калини, 105-109. Також відновимо бульвар на вул. Морозній біля церкви. Ймовірно, облаштуємо і територію біля церкви на вул. Зеленій, 385», – сказав Віктор Західний.

У цьому році ремонт доріг, хідників, дворових територій та громадських просторів Сихівській районній адміністрації виділили 37, 647 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ