У Стрию відбудеться форум, на якому обговорять проблеми кредитних спілок

Форум кредитних спілок відбудеться 10-12 серпня в межах ІІ-го Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Серед іншого планують обговорити сучасний стан спілок, запозичення міжнародного досвіду та їх вплив на економіку.

 

«Діяльність небанківських установ таких як кредитні спілки сьогодні є надзвичайно актуальна. Адже економіка України сьогодні розвивається завдяки розвитку бізнесу, а в бізнес, як відомо, потрібно вкладати капітал. І саме кредитні спілки можуть вступити в гру в питанні здешевлення кредитів», – зазначив директор департаменту  економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

 

Другий форум  кредитних спілок на Стрийщині  триватиме три дні. На цей захід приїдуть гості з Німеччини, США, Канади та інших країн. Окрім мистецької частини, у програмі форуму – книжкова толока,  сходження на карпатські вершини, благодійний аукціон та дискусійна панель.

 

Довідково

В незалежній Україні перші кредитні спілки відновили свою діяльність в 1992 році, одну із перших кредитних спілок було створено у Стрию. А відновлення відбувалося за підтримки української діаспори з Канади та США.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ