У суботу та неділю на лінію виїхали практично всі заплановані трамваї

ЛКП «Львівелектротранс» спростовує інформацію, яка поширюється у соціальних мережах, про те, що у вихідні на лінії виїхала недостатня кількість трамваїв. Повідомляють у ЛМР.

«У соціальних мережах поширюється неправдива інформація про те, що на вихідних «Львівелектротранс» випустив недостатню кількість трамваїв на лінію. Ця інформація не відповідає дійсності: із запланованих до випуску в суботу на першу зміну 65 трамваїв на лінію виїхало 63, а у другу – 64 трамваїв. У неділю на маршрути і у першу, і у другу зміну на лінію вийшли всі 65 запланованих трамваїв», – зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Як розповів начальник трамвайного депо Роман Василишин, всі заплановані на вихідні трамваї виїхали на свої маршрути, але не всі трамваї відображалися в програмах GPS-моніторингу. Через що стався такий технічний збій, наразі не відомо.

ЛКП “Львівелектротранс” запевняє, що всі трамваї і тролейбуси Львова обладнані справними GPS-трекерами, дані із яких надходять в центр керування рухом ЛКП «Львівавтодор», а звідти передаються на сайт Львівської міської ради та у інші додатки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ