У травні відбудеться фестиваль класичної гітари

З 1 по 6 травня відбудеться Перший Всеукраїнський фестиваль класичної гітари у місті Львові – Guitar Vik. Про це інформують у ЛМР.

«Учасники фестивалю, незважаючи на досить юний вік (від 17 до 20 років), вже зробили свій професійний вибір у житті, мають численні здобутки. Усі вони є неодноразовими лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, постійно концертують. А крім того студенти-музиканти активно залучились в організаційний процес.

Другим, не менш важливим фактором є те, що наші виконавці зберуться на заході з різних куточків нашої країни – Ужгорода та Луганська, Тернополя та Сєверодонецька, Умані та Львова. В теперішній час таке культурне і духовне єднання Сходу та Заходу країни є надзвичайно важливим»,- розповіли організатори.

Протягом тижня відбудеться 9 концертів у різних залах Львова: Театр ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36), Будинок Вчених (вул. Листопадового Чину, 6), Порохова вежа (вул. Підвальна, 4), театр «Слово і Голос» (вул. Городоцька, 38), Музей етнографії (пр. Свободи, 15), Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7). Любителів джазу буде запрошено до мистецького центру «Дзига» (вул. Вірменська 35).

«Guitar Vik – це ще й данина пам’яті прекрасній людині. Талановитий педагог, гітаристка, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри народних інструментів ЛНМА ім. Лисенка – Сидоренко Вікторія Леонідівна (09.06.1963-01.05.2014 рр.). Надзвичайно вагомим є її внесок у розвиток професійного виконавства на класичній гітарі»,- додали організатори.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ