У Трускавці триває реконструкція парку

У міському парку м. Трускавця розпочали виконання природоохоронного заходу, який фінансується з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Природоохоронний захід «Реконструкція міського парку у м. Трускавці (благоустрій, інженерні мережі). Ремонтно-реставраційні роботи (коригування)» спрямований на оздоровлення екологічної ситуації в заповідному об’єкті – курортному парку м. Трускавця.

 

Загальна вартість проекту – 1300,0 тис грн.

 

Мета заходу – проведення реконструкції та будівництва роздільної побутової та дощоприймальної каналізації, замощення бульвару Торосевича, головних алей парку та другорядних доріжок парку бетонною плиткою, озеленення парку та влаштування зовнішнього освітлення.

 

Станом на 8 вересня виконали 50 % робіт передбачених заходом, а саме: замінили мережу дощової та фекальної каналізації в партерній частині парку.

 

Виконання проектованих робіт підвищить охорону Курортного парку як території, де формуються мінеральні води, що мають лікувальне значення.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ