У Турківській лікарні запрацювало відділення амбулаторного гемодіалізу

У Турківській центральній районній лікарні, що на Львівщині розпочало роботу відділення амбулаторного гемодіалізу, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдана Чечотки, у відділенні встановлено два апарати “штучної нирки”, які обслуговують чотири пацієнти щодня.

 

“У перспективі це відділення надаватиме необхідну медичну допомогу мешканцям Старосамбірського і Сколівського районів, які страждають хронічною нирковою недостатністю”, – розповів Богдан Чечотка.

 

Таким чином, на сьогодні надання нирковозамісної терапії максимально наближено до місця проживання пацієнтів з м.Львова (на базі ЛОКЛ), м. Дрогобича, Трускавця, Борислава і Дрогобицького району (на базі Дрогобицької міської лікарні), м. Червонограда і Сокальського району (на базі Червоноградської центральної мiської лiкарні), а також Яворівського і Турківського районів.

 

У 2016 році заплановано відкриття відділень хронічного гемодіалізу у Буському і Стрийському районах. Забезпечення функціонування відділень здійснюється в рамках обласної цільової програми.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ