У Винниках ремонтують дороги за кошти міського бюджету Львова

У м. Винники триває ремонт доріг. Зокрема, завершується будівництво дороги на вул. Володимира Кривка, неподалік СШ №29. У грудні торік було проведено тендер на визначення підрядної організації для виконання робіт і вже цього року розпочалися ремонтні роботи. Станом на сьогодні вже зроблено дорожнє покриття, тротуари. Загалом цього року у м. Винники Львів інвестує понад 17 млн грн, з яких більше 7 млн грн – у ремонти дорожньої інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Вартість будівництва дороги – 1,8 млн. грн. З них 1,635 тис. грн. – це субвенція з міського бюджету Львова (2016 р).

 

Також цього року проводитимуть капітальний ремонт вул. Сагайдачного. Тут ЛМКП «Львівводоканал» проклав каналізацію, тому, щоб розпочати ремонт дороги, чекали звершення робіт з прокладання каналізаційного колектора.

 

По ремонту вул. Сагайдачного вже розроблено проектно-кошторисну документацію. ПКД пройшла експертизу, виконавчий комітет м. Винник затвердив. Зараз готують документи на тендер.

 

Вартість робіт становитиме приблизно 8,2 млн. грн. Орієнтовно з 1 липня можуть розпочатися роботи.

 

Нагадаємо, у липні торік сесія Львівської міської ради затвердила Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури громад м. Винники та смт. Рудно і Брюховичі на 2016-2020 роки. Відтак, цього року Львів у місто Винники інвестує понад 17 млн. грн., з них найбільше – 10 млн. грн – на відновлення садочка №162, та 7 млн. грн.  – на ремонт доріг.

 

Метою Програми є соціально-економічний та культурний розвиток територіальних громад міста Винники і селищ Рудно та Брюховичі. Очікується, що її виконання дасть змогу забезпечити ці громади якісними адміністративними, медичними, житлово-комунальними, транспортними послугами, належним рівнем благоустрою населених пунктів, освітянським та культурним розвитком, сприяти залученню інвестицій, розвитку рекреації тощо.

 

Зокрема, для міста Винники у цьому році з міського бюджету (субвенції) виділено 17,53 млн. грн. з них 10 млн. грн. на дошкільний навчальний заклад №162, що знаходиться у місті Винники, вул. Олени Теліги, 4.

 

Довідка

 

Бюджетом міста Львова 2017 року на фінансування м. Винники передбачено 17,53 млн грн, зокрема:

Субвенція міському бюджету м. Винники на розвиток інфраструктури міста – 17 млн. грн. (в тому числі 10 млн грн – ДНЗ, 7 млн грн – дороги).

Субвенція міському бюджету м. Винники на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для бібліотеки № 35 – 77,4 тис. грн.

Будівництво велосипедної доріжки від вул. І. Вільде до м. Винники – 250 тис. грн.

Виготовлення ПКД на капітальний ремонт басейну у СЗШ I-III ст. № 29, вул. В. Сухомлинського, 6, м. Винники, у т. ч. експертиза проекту – 73 тис. грн.

Виготовлення ПКД на будівництво спортивного залу у СЗШ № 47 на  вул. Галицькій, 54 у м. Винники – 100 тис. грн.

Придбання обладнання та предметів довгострокового користування для загальноосвітніх навчальних закладів м. Винники – 32,5 тис. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0