У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відкрили пересувну бібліотеку

Сьогодні, 8 грудня, у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі презентували пересувну бібліотеку у межах  проекту «Книжка – лікар для дітей» Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

“Це вже другий проект, який ми реалізовуємо, ми маємо ідею у всіх лікарнях розмістити пересувні бібліотеки, тому що книга на сьогодні коштує дорого і не кожен має змогу її придбати, а так пацієнти можуть взяти книжки з полички, принести свої з дому і сподіваюсь, бібліотека функціонуватиме активно”, –зазначив голова Асоціції видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини Михайло Ватуляк.

 

Проект «Книжка – лікар для дітей» Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини є переможцем конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання яких надається фінансова підтримка департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

 

“У час Інтернету і гаджетів, презентація цієї пересувної бібліотеки є дуже важливою, адже дітей потрібно заохочувати читати книги, ми раді, що маємо змогу підтримувати такі проекти і маємо надію, що діти читатимуть”, – розповіла начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Оксана Шульган.

 

Зазначимо, пересувна бібліотека також функціонує у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ