У Жидачівському районі державі повернуть 9 га землі

Стрийська місцева прокуратура заявила позов в інтересах держави до фізичної особи та Жидачівської районної державної адміністрації про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 9 га, укладеного на 50 років. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Підставою для прокурорського втручання стали результати вивчення законності відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

 

З’ясовано, що 2006 році між Жидачівською районною державною адміністрацією та громадянином укладено договір оренди земельної ділянки, із земель запасу Піддністрянської сільської ради Жидачівського району, що розташована за межами населеного пункту, для ведення фермерського господарства. Вказаний договір оренди укладений з порушенням вимог чинного законодавства, оскільки у ньому  взагалі не вказано про нормативно-грошову оцінку землі та  про те, на підставі яких нормативно-правових актів визначалась орендна плата за землю.

 

Враховуючи вищенаведене, Стрийською місцевою прокуратурою до Жидачівського районного суду скеровано відповідний позов з вимогою скасувати незаконний договір та повернути понад 9 га землі у власність держави.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ