У Жовкві презентували здобутки міста у галузі енергозбереження

Днями, у Жовкві, Львівської області, завершився інформаційний семінар та прес-тур «Досвід Жовкви в реалізації проектів з теплопостачання та термомодернізації будівель». Захід відбувся в межах програми ЄС «Угода мерів – Демонстраційні проекти». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Під час заходу представники міст України, а також журналісти національних та регіональних медіа ознайомились із досвідом реалізації проектів з енергозбереження та модернізації енергетичної інфраструктури у м. Жовква.

 

Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник ознайомив присутніх із діяльністю Львівської облдержадміністрації, як територіального координатора «Угоди Мерів», а також запевнив у підтримці міст області у забезпеченні енергозбереження.

 

«Львівська обласна державна адміністрація, як територіальний координатор Угоди Мерів, і надалі підтримуватиме міста області у їх прагненні забезпечити ефективне використання енергоресурсів, зокрема надаватиме технiчну допомогу при впровадженні системи енергомоніторингу та енергоменеджменту», – зазначив Михайло Мельник.

 

 

Довідково

 

У 2012 м. Жовква приєдналося до «Угоди мерів щодо клімату та енергії», а в 2014 – отримало грант ЄС на модернізацію комунальної котельні, реконструкцію дитячого садочка, заміну тепломереж та встановлення індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках.

 

Угоду про співпрацю між ОДА та Генеральним директоратом з енергетики Європейської Комісії було підписано у 2012. На даний час у Львівській області налічується 16 міст-підписантів «Угоди Мерів», більшістю з яких розроблено та затверджено Плани дій сталого енергетичного розвитку до 2020, у яких визначено основні завдання у напрямку енергозбереження та план заходів щодо їх досягнення.

 

У містах Кам’янка-Бузька, Жовкві та Самборі спільно з Фондом Східна Європа реалізують спільні проекти, що співфінансуються Європейським Союзом.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ