Учні мистецьких шкіл безкоштовно їздитимуть у транспорті

На Львівщині для дітей, які навчаються у мистецьких та музичних школах області, запровадять безкоштовний доїзд в межах районів та містечок області. З відповідною ініціативою виступили департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

З відповідною ініцітивою виступили департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації.

 

Як розповіла керівник департаменту культури Христина Береговська, в транспорті дітям потрібно буде показати посвідчення учня тієї чи іншої мистецької або музичної школи і відповідно отримати право на безкоштовний проїзд.

 

“Ми повинні створити всі умови для того, щоб наші діти мали можливість здобувати музичну та образотворчу грамотність без будь-яких транспортних перешкод і незручностей”, – наголосила Христина Береговська.

 

Нагадаємо, в області функціонує 74 мистецьких та музичних шкілКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ