Українські та польські хірурги проведуть майстер-клас з лікування гриж у Львові

У четвер, 5 травня, з 9:00 до 15:00 год. у ЛНМУ ім. Данила Галицького, кафедра хірургії, хірургічні відділення №2, №3, що на вул. Некрасова, 4, відбудеться 10-та Європейська герніологічна школа (майстер-клас) “Сучасні технології у хірургічному лікуванні великих та гігантських післяопераційних гриж”. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

У майстер-класі візьмуть участь близько 120 хірургів, які спеціалізуються у хірургічному лікуванні гриж живота. Учасники заходу матимуть можливість спостерігати за онлайн трансляцією з операційної, де проводитимуть операції науковий секретар Європейської герніологічної Асоціації, польський професор та доктор медичних наук Мацей Сметаньський та президент Асоціації хірургів-герніологів України, професор та доктор медичних наук  Ярослав Фелештинський.

 

За словами координатора майстер-класу Ореста Лерчука: «Великі та гігантські грижі це дуже складні випадки у хірургії. Такі операції є технічно складними та довготривалими. Сподіваємося прооперувати 2-3 пацієнтів протягом майстер-класу».

 

Також учасники прослухають лекцію про сучасну комбіновану алопластику післяопераційних вентральних гриж гігантських розмірів від професора Ярослава Фелештинського, а професор Мацей Сметаньський прочитає доповідь присвячену напрямкам розвитку методів реконструкції передньої черевної стінки у світлі сучасних наукових досліджень.

 

Майстер-клас відбудеться у рамках міжнародної конференції «Українсько-польські хірургічні дні», яка протягом 5-7 травня відбуватиметься у готелі «Дністер».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:41, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:24, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0