Управління архітектури розглядає 3 об’єкти щодо видачі містобудівних умов

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету міськради присутні заслухали головного архітектора Львова Юліана Чаплінського. Він поінформував про містобудівні умови та обмеження щодо 3 об’єктів, що станом на зараз є на розгляді управління архітектури. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

За його словами, серед претендентів на містобудівні умови та обмеження, які зараз перебувають на розгляді в управлінні архітектури, такі:

  1. Будівництво готелю на вул. Веселій, 5 – видача нових містобудівних умов, замість скасованих рішенням суду. Хочуть внести зміни в проект, але ділянка була в списку скандальних будов, тож управління архітектури має намір відмовити.
  2. Реставрація та перепланування нежитлових приміщень 2-го, 3-го поверхів та мезоніну на пл. Ринок, 31 із розширенням, за рахунок приєднання частини простору горища з пристосуванням під офіси та частковим підняттям гребеня даху від головного фасаду. Замовник – Українська іноземна юридична колегія. Щодо землі – фактичне користування без належно оформлених правовстановлюючих документів. Є погоджене реставраційне завдання.
  3. Реконструкція з розширенням будівлі під літерами «А-4», «А-3» на вул. І. Пулюя, 36 за рахунок надбудови та прибудови. Це Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Щодо землі – Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою від 2007 р. Згідно із зонінгом – зона вищих навчальних закладів та закладів середньої спеціалізованої освіти. Пропоную підтримати.

 

Нагадаємо, що, згідно з рішенням виконкому, кожного засідання головний архітектор міста інформуватиме про всі містобудівні умови та обмеження, які є на розгляді управління архітектури.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ