Уряд підтримає усі ініціативи із запобігання екологічної катастрофи на львівському сміттєзвалищі

2 лютого Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон та Голова ДСНС Микола Чечоткін перебували з робочою поїздкою на Львівщині. Вони відвідали Львівський полігон твердих побутових відходів в с. Грибовичі та поспілкувалися з місцевими мешканцями. Під час зустрічі з громадянами Володимир Кістіон запевнив їх, що влада на всіх рівнях шукатиме правильне рішення, щоб убезпечити ситуацію, яка склалася на сміттєзвалищі. Про це інформує прес-служба обланого ГУ ДСНС України.

В рамках поїздки також відбувся візит до породного відвалу териконів ПАТ “Львівська вугільна компанія”. Після огляду териконів проведено робочу нараду під головуванням Володимира Кістіона, у якій взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун, Голова ДСНС Микола Чечоткін, представники ПАТ «Львівська вугільна компанія» (компанії-власника терикону). На засіданні було проаналізовано стан виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на території Сокальського району Львівської області внаслідок горіння породного відвалу ПАТ “Львівська вугільна компанія”. Також визначено конкретні першочергові заходи, що сприятимуть усуненню загрози виникнення надзвичайних ситуацій.

За результатами поїздки Володимир Кістіон зазначив, що Уряд чітко розуміє, які заходи необхідно вжити та у якій послідовності, аби уникнути екологічної катастрофи на полігоні твердих побутових відходів. Зокрема, необхідно вирішити питання з інфільтратами, укріпити дамбу, що їх оточує та схил на сміттєзвалищі.

Упродовж тижня Уряд допоможе пройти експертизу для укріплення дамби, після чого буде шукати кваліфіковані будівельні рішення до самого схилу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ