Уряд представить Офіс супроводження інвестицій

Уряд найближчим часом здійснить низку заходів, спрямованих на пришвидшення розвитку національної економіки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю журналістам Львівської області після відкриття заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

“Ми хочемо швидко відновлювати економічну міць нашої держави і полегшувати життя українців. Це для нас це є дуже важливий пріоритет”, – заявив  Володимир Гройсман.

 

З цією метою на наступному засіданні Уряд створить Офіс супроводження інвестицій, покликаний відслідковувати “життєдіяльність” підприємств, які працюють в Україні, та перешкоджати будь-якому тиску контролюючих органів.

 

“Хто буде створювати проблеми для роботи підприємств є моїм особистим ворогом, є ворогом держави, і ми будемо швидко реагувати, щоб таких людей забирати від влади, знищувати у них можливості впливати на роботу підприємств”, – наголосив Володимир Гройсман.

 

“Ми будемо підтримувати наші виробничі потужності і наш український бізнес”, – підкреслив він.

Крім того, у жовтні Уряд створить Комітет відродження української промисловості.

 

“Промисловість України сьогодні покинута на узбіччі і потребує уваги української влади, – зауважив Володимир Гройсман. – Ми будемо відновлювати наші промислові можливості, будемо налагоджувати кооперацію між виробничими підприємства України, які втратили традиційні ринки, і будемо завойовувати ринки інших країн”.

 

У цьому контексті Голова Уряду наголосив на важливості збільшення переробки продукції в Україні, що дає робочі місця та заробітні плати для українців.

 

“Я абсолютно оптимістично дивлюся в можливості України. Для мене дуже важливо, щоб цей поступ до розвитку відчули українські громадяни. Це завдання, яке ми виконаємо, але на це потрібен час”, – наголосив Прем’єр-міністр.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:21, п`ятниця, 23 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:20, п`ятниця, 23 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:20, п`ятниця, 23 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0