В мерії розпочався тихий аукціон з ангелами, кошти від якого скерують на допомогу українським військовим

Сьогодні, 7 червня, у Львівській міській раді триває благодійний тихий аукціон із намальованих робіт ангелів. Їх вчора журналісти та рятувальники намалювали в рамках Благодійного проекту «Ангели надії від захисників спокою і сторожів правди у Головному управлінні державної служби з питань надзвичайних ситуацій у Львівській області. Кошти скерують на допомогу українським військовим. Про це інформують у прес-службі ЛМР.

«Проект „Ангели надії“ було започатковано з відомими львів’янками. Але з огляду на високу зацікавленість і результативність, ми вирішили його продовжити. Першими виявили бажання журналісти, а рятувальники зголосилися доєднатися і прийняти проект у себе. Відтак вийшло символічно. Бо кожен є захисником на своєму фронті. Надзвичайники захищають нас від лих, журналісти від брехні, а військові, заради яких фактично і реалізовується цей проект, бережуть наш мир і спокій», — зазначила координатор проекту Ярина Капітан.

Проект «Ангели надії від захисників спокою і сторожів правди» організатори присвятили Дню журналіста, який в Україні відзначають 6 червня. Саме цього дня працівники медіа та ДСНС зібралися для спільного малювання небесних охоронців.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ