В межах проекту «Взаємодія задля перемоги» вже вдруге провели виїзну консультацію

Сьогодні, 7 червня, департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА спільно із ГО «ЦеГрІн» провели виїзну консультацію у Миколаївській районній державній адміністрації. Це вже друга консультація в межах проекту «Взаємодія задля перемоги!». Учасниками консультації стали 14 представників райдержадміністрацій та громадськості з Миколаєва, Дрогобича, Трускавця. Про це інформують у ЛОДА.

“Сьогодні розпочався другий етап проекту, перша виїзна консультація була  проведена  у Миколаївській районній державній адміністрації. На цьому етапі представники районів та громад представили наступні проекти: «Гендерний портрет міста – крок до успішної громади», «Розробка та впровадження туристичного маршруту «Стежки Миколаївщини», «Школа діабету Дрогобича», – розповіла Поліна Лі, директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації. – Зокрема, було детально проведено аналіз кожного проекту, визначено сильні та слабкі сторони та підібрано потенційні міжнародні фонди для їх подачі».

Зазначимо, що упродовж квітня-травня вже провели шість семінар-тренінгів з підготовки та подання проектів, а у червні планують провести ще чотири виїзні консультації для проведення роботи щодо проектної діяльності на місцях в районах.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ