В міськраді представлять дитячі роботи «Золотий мольберт 2017»

Вже 13 грудня, о 17.00 год, у Львівській міській раді, на 3-му поверсі, відбудеться відкриття виставка дитячих робіт Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт 2017» приурочена 15-річчю заснування Львівської дитячої галереї та 25-річчю заснування Дитячої школи народних мистецтв. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Завершився цьогорічний марафон Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа». У рамках Форуму проходив конкурс дитячого пленеру «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа». Понад 1800 дітей з різних міст України стали його учасниками.

 

Сотні творчих робіт учасників «Золотого мольберта» представлені на сайті Львівської муніципальної дитячої галереї – artclass.lviv.ua

 

Усіх зацікавлених у розвитку дітей організатори закликають зайти на сайт artclass.lviv.ua та проголосувати за талановитих дітей України.

 

«Дитячі шедеври учасників Золотого мольберта можуть стати у пригоді вчителям на уроках образотворчого мистецтва (адже вік дітей від 5 до 18 років), а також для батьків, які прагнуть виховувати художньо-естетичні смаки наших дітей.

 

Усім, хто бажає стати учасником Золотого мольберта у 2018 році можна зареєструватися на цьому ж сайті за спрощеною системою»,- розповідають організатори.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ