В області створять дорожній фонд для збереження темпів реконструкції доріг

У формуванні обласного бюджету на 2018 рік є ряд нововведень. Про це говорили сьогодні під час брифінгу щодо формування бюджету на наступний рік. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

«З наступного року відміняється експеримент із надходження частини перевиконання митних платежів до обласного бюджету. Цей експеримент поширили на всю Україну, але тепер його вирішили згорнути. Ми очікували півтори мільярда гривень із цього джерела, вже надійшло 665 млн грн, і до кінця року ще якась частина в обласний бюджет надійде», – зазначив заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос.

 

Поза тим, в області створять регіональний дорожній фонд. Він буде фінансуватись за рахунок надходжень коштів до спеціального фонду обласного бюджету від акцизного податку з ввезених нафтопродуктів та транспортних засобів.

 

За словами Івана Носа, частину дорожнього фонду передаватимуть як субвенцію місцевим бюджетам пропорційно до протяжності доріг. Такий обсяг для обласного бюджету передбачається в розмірі 641 млн грн. або 5,5 відсотка від загального обсягу дорожнього фонду.

 

Це дасть можливість продовжити роботу Львівської ОДА з реконструкції, ремонту та будівництва доріг як загальнодержавного, так і місцевого значення.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ