В області тривають навчання щодо аудиту земель сільськогосподарського призначення

На Львівщині тривають навчання з аудиту земель сільськогосподарського призначення. Навчають голів сільських, селищних, міських рад та аграріїв районів Львівщини. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Такі навчання вже відбулись у Буському та Бродівському районах, в межах яких учасники порушили питання важливості проведення аудиту та введення земель в сільськогосподарський обіг на основі розроблених алгоритмів ефективного використання земель сільськогосподарського призначення.

 

Також сільські голови та аграрії районів отримали відповіді на поставлені питання, що стосуються земельних правовідносин, ознайомились із початком введення моніторингу за задіянням земель державної власності, неуспадкованими  ділянками, невитребуваними (нерозподіленими) земельними частками (паями).

 

Зазначимо, що аудит земель сільськогосподарського призначення в області проводять з метою уникнення використання земель із порушенням вимог земельного законодавства та недопущення соціальної напруги в аграрному секторі. Навчають голів сільських, селищних, міських рад та аграріїв працівники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА спільно з Головним управлінням юстиції, Головним управлінням Держгеокадастру, Департаментом захисту економіки ГУ НП, органами прокуратури та ГУ НП у Львівській області.

 

За підсумками аудиту органи місцевого самоврядування отримують інформацією про земельні ділянки померлих громадян (неуспадковані) та невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї).

 

Нагадаємо, що аудит земель в області проводять згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації.

 

Переглянути розклад навчань – нарад в районах області можна тут.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ