В Україні у районних центрах впроваджують онлайн-трансляції сесій місцевих рад

В Україні у рамках проекту «Школа демократичних правил і процедур», який профінансував фонд демократії ООН у 24 районних центрах України встановили онлайн-трансляції сесій міських та районних рад.

Про це під час прес-конференції повідомив експерт Західноукраїнського ресурсного центру Петро Лазарчук, передає кореспондент «Вголосу».

 

Реалізація проекту тривала два роки, для участі у ньому відбирали тільки районні центри.

 

«За цих два роки в рамках «Школи демократичних правил і процедур», ми  провели п’ятиденне навчання, де учасники оволоділи новими знаннями щодо процесу запровадження парламентських процедур у місцевих радах. Найпоширенішою практикою – це було впровадження онлайн-трансляцій сесій місцевих рад», – розповів експерт Західноукраїнського ресурсного центру Петро Лазарчук.

 

Учасники проекту зазначають, що через введення онлайн-трансляцій сесій районних та міських рад, у їхньому регіоні значно зросла політична культура серед місцевих обранців.

 

«Через ведення онлайн-трансляцій суттєво зменшилась кількість взаємних образ на сесії, бо народні обранці розуміють, що їх бачать їхні ж виборці. Активність жителів Рівненського району теж збільшилась. У нас є позитивний приклад, коли досвід онлайн-трансляцій переймають й менші територіальні громади Рівненського району, як це сталось у Зорянській сільській раді», – зазначила керуюча справами Рівненської районної ради Оксана Фурманець,

 

«Наше місто особливе, бо наша міська структура була сильно підірваною через війну, тому коли нам запропонували встановити онлайн-трансяцію, ми погодились, адже це нами принесло багато користі.  Бо через наше місто йдуть великі інвестиції, а тому коли є відкритий режим, за кожну копійку можна відзвітувати перед населенням», – додала депутат Слов’янської міської ради Ольга Преображенська,КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ