В УКУ говоритимуть про процеси майбутнього примирення між Україною і Росією

У суботу, 9 квітня, у Львові, за сприяння Українського католицького університету та Варшавського університету ім. Вишинського, відбудеться одноденна міжнародна конференція «Вибачаємо і просимо прощення». Ризики і нагоди примирення. Німеччина-Польща-Україна». Захід відбудеться у конференц-зал Львівської Духовної Семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35а). Конференція триватиме з 9.00 до 17.00 год.

 

Базуючись на досвіді німецько-польського і польсько-українського примирення, учасники заходу розглянуть концепції, візії та конкретні дії, які можуть зробити вагомий внесок в майбутні процеси примирення між Україною і Росією на політичному і суспільному рівнях.

 

Зокрема шукатимуть відповіді на питання: як виникають такі негативні стереотипи? Яким чином вони посилюються або послаблюються? Які уроки можна винести з процесу примирення між Польщею і Німеччиною у період після Другої світової війни? Який резонанс викликало українсько-польське примирення в новітній історій взаємин України та Росії? Яку роль у цьому примиренні відіграла Церква і релігійні спільноти?

 

«У зв’язку з подіями в Україні та подібними конфліктами, міждисциплінарна конференція «Вибачаємо і просимо прощення» ставить перед собою завдання вивчити передумови та «механізми», що призводять до формування стереотипу ворога», – зазначають організатори.

 

Відтак, на цій конференції буде зроблена спроба виробити пропозиції і стратегії подолання образу відчуження з допомогою примирення і дружби.

 

Організатори: Український Католицький Університет, Інститут політології Варшавського Університету ім. Вишинського, Фундація Конрада Аденауера.

 

До участі у заході запрошують усіх зацікавленихКоментаріпамир коментує:
19:49, п`ятниця, 8 квітня 2016
 

Команда зондувати майбутнє примирення йде від путіна папі римському, а далі – колишньому і теперішньому главам УГКЦ гузару і шевчуку. Останні у соцмережах вже не раз проповідували цю ідею.

памир коментує:
19:52, п`ятниця, 8 квітня 2016
 

Цю ідею мусують у соцмережах за завданням папи римського колишній і теперішній глави УГКЦ гузар і шевчук,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ